page-header

پشتیبان ایرن پنج‌شنبه، 5 آگوست 2021

تشریفات مراسم عقد

تشریفات مراسم عقد

تشریفات مراسم عقد : با توجه به تغییر سبک برگزاری مراسم های عقد و عروسی در چند سال اخیر ، بسیاری از عروس دامادها ترجیح به برگزاری مراسم با هزینه پایین تر ولی با کیفیت بالا داده اند .در این راستا سالن عقد و دفتر ازدواج ایرن با توجه به این نیاز اقدام به برگزاری مراسم عقد با تمامی آیتم های عروسی می نماید و مراسم عقد خاطره انگیز و بسیار شیک را در ذهن عروس و دامادها و میهمانان محترم شان رقم بزند.

سفره عقد

چیدمان و تزئینات سالن عقد ایرن

سفره عقد یکی از ارکان مورد توجه عروس و دامادها است که همیشه دنبال سفره عقد خاص ، سفره عقد مدرن و مجلل هستند .سالن عقد ایرن نیز با توجه به نیاز شما عزیزان سفره عقد شیک و بسیار زیبایی در نظر گرفته است . همه این موارد در کنار سالن عقد با تم رنگ روشن و گل آرایی و شمع ارایی میزهای میهمانان و نورپردازی خاص سالن ، زیبایی مراسم باشکوه شما و همچنین سالن عقد و دفتر ازدواج ایرن را چندین برابر میکند.

گروه موسیقی زنده  دفتر ازدواج ایرن با طراحی برنامه های مناسبتی از بدو ورود عروس و داماد و میهمانان مراسم را شروع کرده و در زمانهای متفاوت اجراهای متفاوتی برای شما عزیزان برگزار میکنند . بطور مثال میتوان موسیقی ورودی عروس و دامادها ، موسیقی تایید و بله عروس خانم ها و موسیقی اعلام هدایا اشاره کرد .

[modula id=”10484″]

پذیرایی و میزبانی سالن عقد و دفتر ازدواج ایرن

پذیرایی در سالن عقد از مهمترین و اصلی ترین مورد در برگزاری مراسم ازدواج مطرح است . در سالن عقد ایرن که یکی از بهترین  و پر برنامه ترین تقویم اجرای مراسم میباشد پذیرایی در اولویت بال قراردارد و شما عزیزان میتوانید از منوهای متنوع پذیرایی این سالن که در حین برگزاری مراسم عقد از شما و میهمانان محترم انجام می شود لذت ببرید .سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد کافی شاپی ، استفاده از مواد اولیه باکیفیت و طبیعی در مراسم شما را چندین برابر با شکوه تر میکند . پرسنل مجرب و آموزش دیده گروه ایرن  بصورت منظم و با برنامه ریزی از میهمانان محترم شما پذیرایی میکنند.

[modula id=”10482″]

پروتکل های بهداشتی سالن عقد و دفتر ازدواج ایرن

تشریفا ت مراسم عقد بدون نظم و رعایت اصول بهداشتی در شرایط کنونی غیر قابل اجرا میباشد .

در دفتر ازدواج  ایرن تمامی مراسم ها با فاصله زمانی یک تا دو ساعت از یکدیگر انجام می گردد ت ضد عفونی و نظافت سالن کامل انجام گردد ، بنابراین شما عزیزان از هرنظر را محافظ شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی خواهید دید و اطمینان خاطر خواهید شد .