page-header

پشتیبان ایرن سه‌شنبه، 15 فوریه 2022

سالن عقد با شام | ایرن

سالن عقد

سالن عقد با پذیرایی شام  ایرن ، بهتری برای شام عقد با پذیرایی بی نظیر که یکی از مهمترین دغدغه های عروس و دامادها ، برگزاری مراسم شام با کیفیت در کنار برگزاری مراسم عقد می باشد . برگزاری مراسم عقد در سالن عقد و دفتر ازدواج و بعد برنامه ریزی برای مراسم نهار و شام در جایی چون رستوران و سفره خانه و … باعث بی نظمی در مراسم ، معطلی میهمانان ، ترافیک خیابان ها و اتوبان ها ، دیر و زود آمدن میهمانان می شود .

سالن عقد با پذیرایی

براساس تجربه دیده شده است که مراسم هایی دچار اختلاف بین خانواده ها شده است و همچنین این مکان ها چون حالت عمومی دارند و افراد دیگری هم رفت و آمد دارند برای زوجین و خانواده های آنها که دنبال فضایی آرام و خصوصی می باشند مناسب نیست . در حال حاضر بسیاری از زوجین ترجیح می دهند بدون برگزاری مراسم عروسی و دعوت از میهمانان در مراسم عقد در بهترین سالن عقد تهران به نوعی مراسم عروسی خود را برگزار کنند و به نوعی یک مراسم عروسی با اندازه کوچک شده را تدارک ببینند.

بسیاری از آیتمهای عروسی همچون پذیرایی های متنوع ، پذیرایی نهار در سالن عقد ، پذیرایی شام در سالن عقد ، کیک مراسم عقد ، عکاسی مراسم عقد ، فیلمبرداری مراسم عقد و . . . را در برنامه خود در سالن عقد شیک ایرن گنجانده اند و حتی با تعداد میهمانان بسیار کم هم اقدام به برگزاری مراسم عقد در سالن عقد ایرن و دفتر ازدواج نموده اند .

سالن عقد با پذیرایی

بنابراین برای انتخاب دفتر ازدواج با شام یا ناهارعلاوه بر سفره عقد شیک و زیبا شما عزیزان باید در مورد پذیرایی حین مراسم عقد و پذیرایی شام توجه داشته باشین . بسیاری از عروس و دامادها برای برگزاری مراسم عقد سعی می کنن که به نزدیکترین مراسم عقد با شام در سالن عقد با شام یا ناهار یا دفتر ازدواج با شام یا ناهار  محل سکونت خود شون مراجعه کنن در حالی که ممکن هست این نزدیک بودن دفتر ازدواج با پذیرایی شام یا ناهار نتونه خواسته و نیاز اون ها رو برطرف کنه و چه بسا باعث ایجاد خاطره ایی ناخوشایند از آن روز بسیار مهم بشه .
پس اگر دنبال دفتر ازدواج پاسداران ، دفتر ازدواج شمال تهران ، دفتر ازدواج سهروردی ، دفتر ازدواج سعادت آباد ، دفتر ازدواج شهرک غرب و … هستید و این مناطق در نزدیکی محل سکونت تون است بهتره که به نکات دیگه ایی هم توجه کنین  که بسیار مهمتر از نزدیک بودن مراسم عقد با شام در سالن عقد با شام یا ناهار یا دفتر ازدواج با شام یا ناهار هست .

سالن عقد با پذیرای شام

در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی ایجاد شده در ایران بسیاری از عروس و داماد ها مراسم عقد خود را به صورت مفصل تر از گذشته برگزار می کنن و به نوعی برگزاری مراسم عقد در سالن عقد با شام یا دفتر ازدواج با شام  مراسم عروسی آنها به حساب  میاد و بعد از مراسم عقد شون به منزل جدیدشون میرن .
اما متاسفانه تعداد بسیار کمی از سالن عقد با شام یا دفتر ازدواج با شام در تهران وجود دارن که بتونن خواسته های عروس و دامادهای عزیز را برآورده کنند، چون بسیاری از اونها تجربه برگزاری مراسم رو ندارند و با عوض شدن نحوه برگزاری مراسم عقد در سالن عقد با شام یا دفتر ازدواج با شام ، نمی تونن خدمات در خور عروس و داماد های عزیز را ارائه بدن و با ارائه خدمات ضعیف خاطراتی که می تونست به زیبایی در ذهن عروس و داماد  عزیزو میهمانان محترم شون نقش ببنده را لکه دار می کنند و چه بسا باعث سرافکندگی عروس و داماد نزد میهمانانشون میشن و متاسفانه دیگر امکان برگزاری مجدد این مراسم وجود نداره .

سالن عقد با پذیرایی

هیچ عروس و دامادی نمی خواهد که با هزینه های بسیاری از جمله خربد حلقه ازدواج ، لباس عروس ، کت و شلوار داماد ، آرایشگاه ، جهیزیه عروس ، منزل عروس و داماد و خیلی از هزینه های دیگر، یک سالن عقد با شام یا دفتر ازدواج با شام بدلیل بی تجربگی مراسم عقد و به نوعی عروسی آنها را زیر سوال ببره .
پس عروس و داماد های عزیز توجه داشته باشید که ممکنه سالن عقد با شام یا دفتر ازدواج با شام در روز قرارداد ، با شما عزیزان منویی ارائه کنن که از لحاظ هزینه ایی نسبت به بعضی از مراسم عقد با شام در سالن عقد با شام یا ناهار یا دفتر ازدواج با شام یا ناهار پایین تر باشه ، اما آیا شما می تونید این ریسک و بکنید که مراسم خودتون رو دست ایشون بسپارید ؟ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم خود شما می تونید با یک حساب سرانگشتی متوجه این قضیه بشید که آیا این مراسم عقد با شام در سالن عقد با شام یا ناهار یا دفتر ازدواج با شام یا ناهار قابل اعتماد هست یا خیر ؟

سالن عقد با پذیرای شام        

مزایای سالن عقد با شام در سالن عقد ایرن :

. برگزاری مراسم بصورت یکپارچه و با برنامه ریزی

. ارائه خدمات مناسب در هنگام برگزاری مراسم عقد و تنوع پذیرایی ها

. ارائه کیفیت بالای غذا در سالن عقد ایرن

تنوع غذا در سالن عقد با شام ایرن

. برگزاری مراسم عقد با تعداد میهمان کم در سالن عقد شمال تهران

. موسیقی زنده در سالن عقد ایرن با سازهای ایرانی و پیانو

. پرسنل و مهمانداران با تجربه و آموزش دیده

. هزینه مناسب سالن عقد سهروردی

. سالن عقد مجلل با سفره عقد مدرن و زیبا

. سرو نهار و شام بصورت دیس پرس و سلف سرویس به انتخاب زوجین

برای ارتباط با ما کلیک  کنید 📞

 شما میتوانید برای کسب اطلاعات جامع از بهترین سالن عقد ها به مقالات ما مراجعه کنید .

پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص سالن عقد با پذیرایی

سالن عقد ایرن در چه سانس های آماده پذیرایی و سرویس دهی میباشد ؟

سالن عقد و دفتر ازدواج ایرن آماده ارائه پذیرایی در سانس پذیرایی ناهار و سانس پذیرایی شام  در خدمت شما غزیزان میباشد .

تنوع غذای در سالن عقد ایرن به چه صورت است ؟

تنوع غذاها در سالن عقد ایرن بسیار بالا و متفاوت است و شما میتوانید با توجه به انواع ذائقه و سلیقه ها غذاهای ایرانی ، فرنگی ، دریایی ، رژیمی و… را انتخاب و سفارش دهید . در طبخ غذاها از برنج ایرانی ، گوشت گرم و مواد اولیه با کیفیت ممتاز استفاده است و جهت اطمینان از کیفیت و نحوه پذیرایی میتوانید ویدیوهای سالن و نظرات عروس دامادهای ما را ملاحضه فرمائید.

آیا فقط ما میتوانیم از سالن عقد فقط برای پذیرایی استفاده کنیم ؟

بله ، ما در سالن عقد ایرن پیشنهادهای ویژه ای برایتان داردیم که شامل سرو انواع شیرینی ها ، نوشیدنی های گرم با طعم های مختلف ، نوشیدنی های سرد سنتی و آبمیوه های طبیعی که توسط همکاران آموزش دیده مجموعه آماده میشود ، سرو کیک و…  آماده پذیرایی از شما و میهمانان شما هستیم .